Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 23.06.2008, 06:36
del, rozśmieszył mnie vendeta&warszawiak z krzykiem rozpaczy o miłość do Legii, ale nie ma co, bo się zaraz TTJ na mnie rzuci
Ostatnio edytowane przez harthausen : 23.06.2008 o godz. 06:39.