Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.06.2008, 17:20
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie
Ile można o tym pisać...;/
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując