Temat
:
Zgody w europie
Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
12
21.06.2008, 17:20
mhl_pl
napisał(a):
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest
? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie
Ile można o tym pisać...;/
ɐɪʌoɔɐɹɔ
WislakWiDoK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislakWiDoK
Znajdź inne posty napisane przez WislakWiDoK