Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest

? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie
