Kamson napisał(a):

|
Legia zakupuje tych hiszpańców i wg mnie robi źle... Stanie sie z nią to co z Pogonią tylko zamiast brazoli będą hiszpanie.
|
Liczą się umiejętności, a nie narodowość(!). A obcokrajowcy zakupieni przez Legię zapowiadają się nieźle.
Wzmocnienia Lecha i Legii zapowiadają ciekawy sezon. Jeśli nie zaczniemy działać na rynku transferowym możemy mieć problemy z obroną tytułu (o pucharach nie wspominając).