Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.06.2008, 19:33
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Legia zakupuje tych hiszpańców i wg mnie robi źle... Stanie sie z nią to co z Pogonią tylko zamiast brazoli będą hiszpanie.
Liczą się umiejętności, a nie narodowość(!). A obcokrajowcy zakupieni przez Legię zapowiadają się nieźle.

Wzmocnienia Lecha i Legii zapowiadają ciekawy sezon. Jeśli nie zaczniemy działać na rynku transferowym możemy mieć problemy z obroną tytułu (o pucharach nie wspominając).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)