Temat
:
Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: szwecja
Offline
#
144
18.06.2008, 07:27
swirson
napisał(a):
Czy w przypadku remisu z kacapami, Szwedzi awansują?
Tak (10znakow)
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
tomasz1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz1906
Znajdź inne posty napisane przez tomasz1906