Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: szwecja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 18.06.2008, 07:27
swirson napisał(a):Wyświetl post
Czy w przypadku remisu z kacapami, Szwedzi awansują?
Tak (10znakow)
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując