Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
36
13.06.2008, 16:52
ToTylkoJa
napisał(a):
Na jakieś pozycji w obronie gra Kumbev?
Zazwyczaj prawy obrońca. Jeżeli mnie pamięc nie myli to kiedyś nawet chyba strzelił bramkę Legii, ale może to był Vranjes.
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król