Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 12.06.2008, 16:39
u mnie wisi narodowa od soboty, dziś dołączyłem Tyskiego, napór mamy.
będzie wisieć tak jak wyżej ktoś napisał - dopóki nie wyjedziemy z Austrii!
Odpowiedz cytując