Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary Dzisiaj, 11:15
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To że strzelił to jedno, drugie że wykazywał dużą ochotę do grania.

Inna sprawa że skład z pierwszej połowy w porównaniu z tym z drugiej zwyczajnie spacerował po boisku. Nie trzeba precyzować kto spacerował najbardziej.
Liczę na to, że Sanchez nie powiedział ostatniego słowa. Koleś przyszedł z biedy w klubie ze słabym CV (typowy starszy piłkarz z długą przerwą w grze do odbudowy), ale może się uda.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując