s1mone napisał(a):

Uderz w Omicia a Drozdy się odezwą.
Ten chłop powinien fanclub Austriaka założyć, bez kitu.
|
Jako osoba która bredziła (nie bójmy się tego słowa) na temat Brody, Wachowiaka i mnóstwa innych melepet powinieneś mieć na tyle przyzwoitości żeby nie zabierać głosu akurat w tej dyskusji. Trudno znaleźć na tym forum osobę której tezy tak często się kompromitowały. Wiele z forumowych memów (takich jak wpływ niskich temperatur na grę Hiszpanów) jest Twojego autorstwa, raczej nie celowo.
Walenie w Omicia jest bezproduktywne i nudne. Sprawdzi się, to zamkniesz japę i będziesz udawał że nigdy nie robiłeś na niego nagonki. Nie wyjdzie mu - odejdzie i nikt poza wąską grupą hejterów nie będzie o nim pamiętał.
Radzę jednak dać sobie na wstrzymanie, bo w odróżnieniu od leszczy w rodzaju Sukiennickiego widać że chłopak ma jakieś umiejętności. Żeby nie skończyło się jak z Duarte któremu ciosano kołki na głowie w Studio Reymonta ("nie lepiej postawić na młodego Polaka jak Olejarka?"), po czym okazał się kluczowym dla awansu piłkarzem i wziął odpowiedzialność na siebie kiedy zabrakło Rodado.
Karherop napisał(a):

Za kogo? Na jaka pozycje?
Mi sie wydaje że gdyby przed transferem Omic przeszedl u nas testy sportowe to po zapoznaniu sie z zawodnikiem tego kontraktu by nie podpisano.
|
Za Dudę, który prawdopodobnie odbije się od Ekstraklasy jak od ściany. Już w pierwszej lidze momentami był ciągnięty przez Jopa za uszy, na tle lepszych piłkarzy rywali przewiduję że jego braki będą trudne do zamaskowania.