Karherop napisał(a):

|
Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
|
Po tym, co gość pokazywał w swoich ostatnich występach, to na ten moment bliżej mu do Fazlagicia, niż zawodnika aspirującego do pierwszego składu (o wyjściowej jedenastce nie wspominając).
Chciałbym się co do niego mylić, ale to chyba kolejny zawodnik, u którego nie dojeżdża głowa.