Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98541
Stary Dzisiaj, 11:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kolejny lewy obronca sprawiłby że mamy po 3 wybory na LO i 3 na PO. To juz byłaby raczej przesadna rozrzutność.

Sądzę że w klubie liczą że Krzyżanowski pod naciskiem Lelivelda i Mikulca dorosnie do swojej roli i za rok będzie idealny moment na jego sprzedaż. Wowczas zatrudnienie bardzo jakościowego LO ma sens. Może też będzie na to większy budżet
Krzyżu czy Mikulec już byli próbowani jako pomocnicy.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@pepe

Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
Nie twierdzę, że się każdemu uda.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując