Karherop napisał(a):

Kolejny lewy obronca sprawiłby że mamy po 3 wybory na LO i 3 na PO. To juz byłaby raczej przesadna rozrzutność.
Sądzę że w klubie liczą że Krzyżanowski pod naciskiem Lelivelda i Mikulca dorosnie do swojej roli i za rok będzie idealny moment na jego sprzedaż. Wowczas zatrudnienie bardzo jakościowego LO ma sens. Może też będzie na to większy budżet
|
Krzyżu czy Mikulec już byli próbowani jako pomocnicy.
Karherop napisał(a):

@pepe
Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
|
Nie twierdzę, że się każdemu uda.