|
Kolejny lewy obronca sprawiłby że mamy po 3 wybory na LO i 3 na PO. To juz byłaby raczej przesadna rozrzutność.
Sądzę że w klubie liczą że Krzyżanowski pod naciskiem Lelivelda i Mikulca dorosnie do swojej roli i za rok będzie idealny moment na jego sprzedaż. Wowczas zatrudnienie bardzo jakościowego LO ma sens. Może też będzie na to większy budżet
@pepe
Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
Ostatnio edytowane przez Karherop : Dzisiaj o godz. 09:49.
|