Karherop napisał(a):

|
Nikt dotychczas tego nie zrobił z jakiegos powodu. Ludzie w marketingu czy jakis dyrektor zarzadzajacy nie będzie robił z siebie idioty i zamawial fikcyjnie biletów.
|
Tez mnie się wydaje, ze to juz byłoby przegięcie najwyższych lotów i jak powyżej wspomniałem "czarna lista" policyjna i prawdopodobnie "obecni" na liście wyjazdowej mogliby zapomnieć o jakimkolwiek wyjeździe na dość długi czas...