azor napisał(a):

|
Podejrzewam, że środowisko troglodytów będzie w stanie poświęcić przysłowiowe 5 dych od łebka, żeby tylko zrobić nam psikus (w ich mniemaniu).
|
Nam to mogą oczywiście zrobić bez żadnych konsekwencji.....ale czy policja puści to płazem? Jeżeli nie powiadomią pałkownictwa mogą mieć powazniejsze problemy. Przecież każdy przejazd kiboli jest konwojowany. Dodatkowe siły wokół naszego stadionu.....etc. Mało kto odważy się umieścić na liście, ktora zostanie przesłana na policję.