Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16953
Stary 13.06.2026, 17:20
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie no, jeśli ktoś faktycznie chce być uczciwym, to nie będzie pisał, że sezon był we wrześniu pozamiatany, tym bardziej, że pozycję barażową mieliśmy jednak praktycznie przez całą wiosnę, a do meczów barażowych awansowaliśmy z 9 punktami przewagi i z miejsca gwarantującego mecz u siebie.

To, że nie umiemy grać baraży to inna sprawa, kompletnie niezwiązana z tym, jakie "osiągnięcia" w lecie rok wcześniej miał Moskal.

Awans został koncertowo zawalony dopiero w pierwszym, tradycyjnie fatalnym, meczu barażowym z pogrążoną w kryzysie Miedzią.
Bez jaj. Mecz z Miedzią to była jakaś kumulacja pecha, bo z gry to powinniśmy byli wygrać go kilkoma bramkami. Beznadziejny bramkarz + nieskuteczność. Pierwsze to wynik błędu w budowaniu zespołu (Broda nigdy nie powinien mieć przedłużonego kontraktu, ani grać w pierwszej drużynie), drugie - zdarza się.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując