Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98421
Stary 11.06.2026, 15:41
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się, że pomysł z tym Łubikiem jest bardzo dobry.

Mam nadzieję, że jest to początek nowej strategii.
Czyli bierzemy z dobrych klubów zawodników, ktorzy nie mieszczą się w składzie aby ich ograć.(...)
Górnik tego nie chciał robić, tj. nie za darmo.
Ciężko mówić tu o strategii. Trafiła się (na papierze) niezła okazja to ją najprawdopodobniej wykorzystano.
Najprawdopodobniej bo jeszcze nie ma infa, że jest u nas na testach medycznych.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując