stary dziad napisał(a):

Wydaje się, że pomysł z tym Łubikiem jest bardzo dobry.
Mam nadzieję, że jest to początek nowej strategii.
Czyli bierzemy z dobrych klubów zawodników, ktorzy nie mieszczą się w składzie aby ich ograć.(...)
|
Górnik tego nie chciał robić, tj. nie za darmo.
Ciężko mówić tu o strategii. Trafiła się (na papierze) niezła okazja to ją najprawdopodobniej wykorzystano.
Najprawdopodobniej bo jeszcze nie ma infa, że jest u nas na testach medycznych.