WildDog napisał(a):

W mojej opinii (i chyba większości) Wrexham to obecnie klub piłkarski najbardziej popularny w tzw świecie pozasportowym. I dodam (podkredlajac, ze to moja opinia) ten przecuenik, to najlepsza opcja, jaka mogla nam się trafić w obecnej sytuacji. Chyba najlepszy ruch jaki umozliwia nam dotarcie do jak najszerszej rzeszty potencjalnych inwestorów. Faktem jest, ze dla wielu fanów Wisły to nie najlepszy (wręcz slaby) przeciwnik.....ale podkreślam, nie chodzi o atrakcyjność, a inne aspekty....
Twoja propozycja ad meczu naszych kopaczy np z siatkarkami czy innymi koszykarkami.....brzmi zachęcająco i powinna być rozważana przez naszych włodarzy.
A 25k powinno być na tym meczu......"Czas pokaże", że nawiąże do już klasycznego cytatu.
|
Tak samo czas pokaże w jakim zakresie i czy w ogóle mecz z nami zostanie zauważony w serialu i social mediach innych niż nasze.
I czas pokaże czy w rezultacie pojawi się ktoś nowy chętny dać kasę (dużo kasy) na Wisłę. Oby tak.