Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9750
Stary 28.05.2026, 15:24
As napisał(a):Wyświetl post
a to obliczyc to juz dla mnie byla za wysoka matematyka
Ja ino "szczylolem". Nic nie kalkulowalem. Aczkolwiek matematyka to jedyny przedmiot (nie licząc tych stricte zawodowych) z którym nie miałem najmniejszych problemów w swojej kilkunastoletniej edukacji. Nawet moge przyznać, ze go uwielbiałem.
Odpowiedz cytując