As napisał(a):

a to obliczyc to juz dla mnie byla za wysoka matematyka
|
Ja ino "szczylolem". Nic nie kalkulowalem. Aczkolwiek matematyka to jedyny przedmiot (nie licząc tych stricte zawodowych) z którym nie miałem najmniejszych problemów w swojej kilkunastoletniej edukacji. Nawet moge przyznać, ze go uwielbiałem.