stary dziad napisał(a):

Dla wszystkich, którzy ignorują sprawy ekonomiczne, parę cytatów z dzisiejszego Przeglądu Sportowego:
-prezes ślunska, niejaki jezierski:
"sławetne 30 milonów sprzed kilku miesięcy było gwarancją funkcjonowania klubu i URATOWANIA SPÓŁKI PRZED UPADŁOŚCIĄ"
-red. Krzysztof Kawa
"Prezes Wisły musiał dokonać przelewu ( 5 mln) by spłacić długi wobec piłkarzy i pracowników, w przeciwnym razie nie otrzymałby licencji na grę w Ekstraklasie. Za opóźnienie w wypłatach spotkała go tylko kara od PZPN w wysokości 66 tyś.
|
Ty tak na poważnie?....Czy juz totalnie poplatałes się w obronie swoich z doopy argumentów. Podejrzewam, że z powodu urazu do Królewskiego coś rzuciło się tobie na mózg. Wolfy chyba wyraźnie wyjaśnił problem kasy prywatnej, a środków publicznych.........