Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.05.2026, 12:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Średnia Jopa na wiosnę 1,83, średnia w całym sezonie 2,03.

Nawet ze średnią 1,83 przez cały sezon, byłby awans.

Jop was śmieciuchy hejtujące wyjasnił do spodu, razem z waszym szamanem z Hiszpanii, który dalej do średniej 1,6 nie umie dobić.
OK, ale wiesz mój drogi, że można równocześnie nie kochać Jopa, ale też uważać Rude za nieudacznika?

Smuga napisał(a):Wyświetl post
Jopowi los/Pan Bóg wynagrodził w piękny sposób za ten pechowy samobój 16 lat temu. Zapisuje się już na zawsze w historii Wisły w roli trenera, który znów wprowadza nas na piłkarskie salony.
Jprdl, TAK, "bóg", który na co dzień olewa dzieci umierające z tak błahych powodów, jak brak dostępu do czystej wody, postanowił nagle interweniować w Polsce, bo jakiś typ strzelił samobója 173 lata temu. Jak głupim trzeba być, żeby coś takiego pisać. I w ogóle to który Bog? Neptun? Odyn?
Ostatnio edytowane przez Revolver : 10.05.2026 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując