Temat
:
28. kolejka, Polonia Bytom - Wisła Kraków, 12.04.2026, godz. 14:30
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
Od: 03.2003
Online
#
10
12.04.2026, 21:49
Markus
napisał(a):
Znakomita riposta i podsumowanie FraMata, który gdyby był trenerem, wystawiałby Bozica na 10 lub 8 i nawet szarż z lewego skrzydła pewnie by przez to nie było.
Oczywiście wystawiałby go tam nie dlatego, by robić Baniowskiemu miejsce na skrzydle, no skąd...
Baniowskiego tydzień temu udawał, że nawet nie zauważa.
Nie jest taki sprytny, jak myśli i jakim próbuje być.
Komentarz do twojego posta? Czytaj mój podpis.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
FraMat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FraMat
Znajdź inne posty napisane przez FraMat