Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.04.2026, 21:49
Markus napisał(a):Wyświetl post
Znakomita riposta i podsumowanie FraMata, który gdyby był trenerem, wystawiałby Bozica na 10 lub 8 i nawet szarż z lewego skrzydła pewnie by przez to nie było. Oczywiście wystawiałby go tam nie dlatego, by robić Baniowskiemu miejsce na skrzydle, no skąd... Baniowskiego tydzień temu udawał, że nawet nie zauważa.

Nie jest taki sprytny, jak myśli i jakim próbuje być.
Komentarz do twojego posta? Czytaj mój podpis.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując