Jaroo1 napisał(a):

na pewno jest jakiś związek między stosunkiem do Jarosława a pokoleniem które było nagradzane za konformizm i bezkrytyczne łykanie różnych zmian i nowinek
może się zakręcić w głowie, jak Jarosławowi w internecie prawie wszyscy kadzą i za wszystko chwalą, bo uosabia ich aspiracje i ambicje, a potem wchodzisz gdzieś gdzie się go raczej krytykuje, no i w dodatku nie działają tradycyjne zaklęcia czyli moralizowanie i pokazywanie palcem
to jest w gruncie rzeczy bardzo przykre, jak napisałem, As z nikim się tam nie wdawał w jakieś dyskusje, nigdy nie podjął nawet próby konfrontacji, a jednak przyszedł tutaj się wypłakać i pisać o donosicielach, dlatego najbardziej ci ludzie nie oszukują innych, a samych siebie
dlatego popieram rozdział Discorda od forum
jak ktoś słusznie wspomniał, disco przypomina bardziej SB które płynęło wartko - jak kto uważa, jak rzeka albo jak ściek
ale wolę autentyczność od werbalnej masturbacji, jeśli na końcu tej drugiej nie ma nic ciekawego