Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 26.02.2026, 13:24
No raczej prawa jest taka, że to forum to fajne miejsce dla korpoludków 30-60 letnich, którzy lubią się po jajkach polizać i szczycić tym co w życiu osiągnęli ale z drugiej strony mówić jakie życie, dorosłosć i praca są ciężkie.
I w tę retorykę wpisuje się Zaskroniec, który tych korpoludków i zaściankowców zauroczył swoją bajerą. Oni się czują tacy jak on, mają też podnietę, że dzięki Jarkowi są blisko wielkiego świata i tak wielkiego projektu jak Wisła Kraków. Słowa pełne frazesów, zarówno ze strony Zaskrońca jak i tych korpoludków z forum. Krytyka zła, kłócić się nie można, dosadnie nic nie można napisać. Jeśli ktoś broni Zaskrońca po tym co on w Wiśle naobiecywał, a co zrobił przez te kilka lat to świadczy o nim, dopełnieniem ironii jest to, że te korpoludki się oburzają, że ktoś tu ....ami rzuca i obraża innych, a ich ziomek Królewski z raz na miesiąc po pijaku namiętnie napierdala na cały świat na x.
Także jeśłi komuś nie pasuje np mój język i tu ignory daje, nie pasuje mu hejt, to zgodnie ze sowim sumieniem powinien Zaskrońca ignorować lub regularnie krytykować. No ale, o to własnie chodzi, że Zaskroniec świetnie umie zagospodarować emocje takich ludzi i właściwie im jest obojętne to, że on kłamie, wyzywa itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując