leszekpw napisał(a):

|
Była to przerwa na ochłonięcie niektórych głów od hejtu na Pana Królewskiego, nazywanego obrzydliwie zaskrońcem i innymi inwektywami. Pisałem juz wcześniej, że podjąłem działania u prezesa, by się zainteresował tematem. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać i hejterzy nie powściągną słownictwa, forum zostanie definitywnie zamknięte.
|
... a czy jak za pokutę odmówię 10 razy "ŁUBUDUBU , ŁUBUDUBU , NIECH ŻYJE PAN KRÓLEWSKI PREZES NASZEGO KLUBU..." to otrzymam jego miłosierdzie?