s1mone napisał(a):

|
Zaakceptować należy, że Carbo prochu już nie wymyśli, możliwe że będzie OK na ekstraklasę, ja obstawiam jednak że już będzie za wolny. Generalnie myślę, że zarówno Duda jak i Igbekeme są dużo bardziej przygotowani na ten przeskok fizyczny / szybkości gry niż Marc. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko, bo piłka nożna lubi zaskakiwać.
|
[:mode - wkładanie kija w mrowiska on]
Czyżbyś też był zdania, że Carbo (choć świetny piłkarz) jest mniej dynamiczny od niektórych innych piłkarzy środka pola?
[:mode - wkładanie kija w mrowiska off]
Ja tylko tak - nie będę dyskutował z Markusem, skoro go przywołałeś.