Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97984
Stary 04.01.2026, 22:26
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Zaakceptować należy, że Carbo prochu już nie wymyśli, możliwe że będzie OK na ekstraklasę, ja obstawiam jednak że już będzie za wolny. Generalnie myślę, że zarówno Duda jak i Igbekeme są dużo bardziej przygotowani na ten przeskok fizyczny / szybkości gry niż Marc. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko, bo piłka nożna lubi zaskakiwać.
[:mode - wkładanie kija w mrowiska on]
Czyżbyś też był zdania, że Carbo (choć świetny piłkarz) jest mniej dynamiczny od niektórych innych piłkarzy środka pola?
[:mode - wkładanie kija w mrowiska off]

Ja tylko tak - nie będę dyskutował z Markusem, skoro go przywołałeś.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując