Jagul napisał(a):

Drozdy i WildDogi szczekają, karawana jedzie dalej.
Zaskroniec był, jest i będzie memem.
|
Widze, ze dosc wczesnie Sylwester ruszyl. Juz kolo poludnia wzrok sie rozmydlil. Zaczales widziec pojedyncze osoby w "liczbie mnogiej" . Mimo wrodzonej niecheci do hejterow, zycze ci duzo zdowia w Nowym Roku. Wszystko wskazuje, ze bedzie ten rok dla ciebie mocno bolesny.