Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9060
Stary 28.12.2025, 09:44
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jest jakaś różnica którą część swojego długu skonwertował? Jedno i drugie trzeba kiedyś zwrócić.

No i jak się mają 2 bańki od tego doktora do 3,8 mln rzekomo przekonwertowanego długu? Nie wystarczyło, żeby skonwertował tyle długu, ile włożył do klubu doktor, żeby utrzymać pakiet większościowy?
Oczywiście, dług się.zmniejszył i tego nie kwestionuję.
Jednakże całokształt sytuacji jest zgoła inny niż tutaj przedstawiany.

Skąd informacje o kwocie 2 mln zł od nowego akcjonariusza? Wyliczone wg wartości nominalnej czy była podana?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując