Patryko napisał(a):

Jest jakaś różnica którą część swojego długu skonwertował? Jedno i drugie trzeba kiedyś zwrócić.
No i jak się mają 2 bańki od tego doktora do 3,8 mln rzekomo przekonwertowanego długu? Nie wystarczyło, żeby skonwertował tyle długu, ile włożył do klubu doktor, żeby utrzymać pakiet większościowy?
|
Oczywiście, dług się.zmniejszył i tego nie kwestionuję.
Jednakże całokształt sytuacji jest zgoła inny niż tutaj przedstawiany.
Skąd informacje o kwocie 2 mln zł od nowego akcjonariusza? Wyliczone wg wartości nominalnej czy była podana?