sandomingo napisał(a):

Czyli tak.
Królewski dokonał konwersji pożyczek (odsetek?) na udziały
Nie z dobrej woli - było to potrzebne w celu pilnego pozyskania żywej gotówki niezbędnej do spłaty najpilniejszych, licencyjnych zobowiązań ze środków pozyskanych od nowego akcjonariusza przy jednoczesnym zachowaniu pakietu większościowego.
Dlaczego? Ponieważ Wisła Królewskiego generuje zadłuzenie w wysokości ok 1 mln złotych miesięcznie...
|
Jest jakaś różnica którą część swojego długu skonwertował? Jedno i drugie trzeba kiedyś zwrócić.
No i jak się mają 2 bańki od tego doktora do 3,8 mln rzekomo przekonwertowanego długu? Nie wystarczyło, żeby skonwertował tyle długu, ile włożył do klubu doktor, żeby utrzymać pakiet większościowy?