Jaroo1 napisał(a):

Zapomniałeś dodać że wg zjebow Rude miał słabsza kadrę niż teraz, a że kadra była szerszą to tym bardziej miał kim rotować i właściwie mógł naprzemiennie dwie 11 drewna wystawiać.
Zjeby tak piperza a później idac ich logika tym bardziej się oni, Rude i Zaskroniec ośmieszają
|
Z perspektywy czasu i przyjętej linii wychodzi na to,że kadra nie była słabsza tylko nie było rotacji i elastycznego wykorzystania potencjału.