Karherop napisał(a):

Mikulec w primie > Krzyżanowski
Tylko czy on wróci do formy od tak po wielomiesięcznej kontuzji? Nie wiem.
Leliveld w obronie mial naprawdę kiepskie statystyki. Nadrabiał rozegraniem, ustawieniem czy liczbami w ofensywnie ale w koncowce rundy on po prostu nie dojeżdżał. Ja go po prostu nie widzę docelowo na tej pozycji, choc niewątpliwie "zadaniowcem" to on jest naprawdę dobrym.
|
Sorry, ale najgorszym OBROŃCĄ jest Krzyżanowski, bez podziału na strony. Zwykle w obronie go po prostu nie ma, albo kryje powietrze. I nie jest przypadkiem że Lelieveld go wygryzł ze składu po przyjściu Gigera.
Nie wiem w jakiej formie będzie Mikulec, ale jeśli wróci do swojej normalnej dyspozycji z Resovii to Krzyżanowski nie powącha murawy na LO przy nim i Lelieveldzie. Tak samo jak poszedł kompletnie w odstawkę kiedy Giger zaczął regularnie grać na PO.
Tutaj żadne próby zakłamywania rzeczywistości nie pomogą, albo Krzyżanowski wejdzie na najwyższy poziom w karierze, albo czekają go ogony. Dlatego zdaje się jest temat transferu po jego stronie, problem w tym że na razie chętnych brak
To wszystko przy założeniu że wymienieni piłkarze będą w dyspozycji z jakiej ich znamy. Nikt nie broni Krzyżanowskiemu po prostu wygrać rywalizacji, chociaż ja to bardzo słabo widzę. Ale też nie oszukujmy się - bez zrobienia bardzo dużego postępu chłopak skończy jak wielu przed nim - z łatką talentu. Bo aktualnie to on jest jednym ze słabszych obrońców w pierwszej lidze, nadrabiającym grą ofensywną, a gdzie mu tam do Ekstraklasy albo gry za granicą? Bez asekuracji ze strony Biedrzyckiego i Grujcicia w formie jego gra obronna wygląda jak z Zawiszą.