Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.12.2025, 09:37
Markus napisał(a):Wyświetl post


Nie no skąd, hejterek nigdy złego słowa o swoim Zaskrońcu nie napisał, a zwłaszcza przez ostatnie 3 lata.

Droździe, widziałeś to, czy tak jak ja prawie pękłeś ze śmiechu?

Hejterek już teraz wypiera się nawet tego, co tu kiedyś pisał:






Hejterku ty naprawdę masz pamięć jak Broda przy dośrodkowaniach - wszystko, co ci niewygodne, przelatuje nad łbem. Pustym jak dziurawe wiadro na dodatek.

Cytując: Hejterku, "serio myślałeś, że tutaj na idiotów trafiłeś, którzy dadzą sobie te wszystkie brednie wmówić twoje?"

Tak jak i te pozostałe, które próbujesz sprzedawać, jakoby mi się wszystko z Rude kojarzy, choć to ty nieustannie obsesyjnie o nim piszesz gdzie się da

To, że kiedyś mówiłem, iż Hiszpania produkuje lepszych trenerów i piłkarzy niż Polska, nie znaczy, że z automatu uważam za wybitnego szkoleniowca Rude, którego powrotu do Wisły później nie chciałem i który nie poradził sobie w lidze. To jest twój prymitywny skrót myślowy, bo inaczej nie jesteś w stanie obronić własnych farmazonów o "hiszpańskim szrocie", który był tak beznadziejny, że potrafił zdobyć Puchar Polski, co sam uznawałeś niemal za wyczyn porównywalny z awansem do Ligi Mistrzów, cytuję:



Tym bardziej komiczne jest, jak dziś zaliczasz do hiszpańskiego szrotu grającego w Wiśle na przestrzeni lat takich zawodników jak Carlitos, Rodado, Carbo, Imaz, pozyskanych z Hiszpanii Igbekeme, Yeboaha i resztę. Twoje własne słowa, które mam teraz w podpisie najlepiej cię wyjaśniają i ukazują twoją schizofrenię, jak bardzo nie ogarniasz nawet tego, co sam wypisujesz. .

Cały czas obnaża Cię też i niszczy polski piłkarski rynek, na którym obecnie zatrudnionych jest łącznie prawie 50 piłkarzy z Hiszpanii w ekstraklasie i pierwszej lidze - ale ty jesteś po prostu zbyt tępy by to ogarnąć, co zresztą typowe dla osobników z IQ poniżej 50, którzy nawet o Sobolewskim potrafili pisać tak:



A Omrani? Nigdy nie pisałem, że to pewniak, gwarancja sukcesu, ani ktoś, kto się tu na pewno odbuduje, czy że trzeba dla takich wynalazków odchodzić od kierunku hiszpańskiego. To już jest Twoje kolejne czyste dorabianie mi ról, których nie grałem, bo inaczej twoja narracja się sypie.

Tylko idiota może wmawiać, że wolałem sprowadzenie Omraniego od dalszego sprowadzania zawodników z hiszpańskich niższych lig i chciałem, aby w tą stronę skręcił Królewski. Ma to tyle wspólnego z prawdą i sensem, ile twoje robienie z Rodado "zwykłego i przepłaconego ogóra", a z Sobolewskiego dobrego trenera. Takie poglądy są największą patologią kalającą Wisłę.

Im bardziej uciekasz w swoje fantazje, pomówienia i konfabulacje, tym wyraźniej widać, że jedyne, czym tu naprawdę "dominujesz", to liczba bzdur na post. Pięknie potwierdzasz raz wtóry swoje własne słowa:



Tak, to był mistrzowski "coming out" . Nie wiesz kompletnie nic. Powinni cię zaprosić jako gościa honorowego do programu "Szczerze".
Cudownie wyjaśniles hejterską amebę. Jeszcze ten tekst, ze sam się skołował Całe jego zycie, wypociny są takie skołowane. Brawo
Zrobiłeś mi dzień
Odpowiedz cytując