FraMat napisał(a):

O właśnie... o tym pisałem, dziękuję, że znowu przypomniałeś nam o swojej niemylności.
Markus I, papież, z dogmatem nieomylności w kwestiach futbolu, a zwłaszcza Wisły Kraków.
|
Sorry, ale to nie Ty pisałeś że Moskal poleciał za chlanie w klubie, albo odczytywałeś z mowy ciała że Rude nie szanuje Jopa?
Nie wiem czemu skaczesz do innych skoro masz tyle za uszami?
Podobnie reszta mend od "zaskrońca", "Harryego Pottera" itp. się uaktywniła.
Może Wam się nie podobać mój dosadny styl, ale merytorycznie nic do tematu nie wnosicie. Wasze jęki jak to straszliwie obraziłem trenera tysiąclecia to czysta hipokryzja, wystarczy pięć minut żeby wyciągnąć kwiatki jakie tu wyprodukowaliście.
Jop nie jest nieomylny, dostał skład o jakim poprzednicy mogli marzyć, bardzo dobrze z nim punktuje - czyli jest OK. Ale to nadal trener na dorobku i nie takie młode gwiazdy trenerki twardo lądowały w Polskiej rzeczywistości klubowej.
Doceniam wyniki, jego wkład ale mi nie odwala jak dużej części z Was. Nie szukam na siłę drugiego Skorży czy Kasperczaka na tej samej zasadzie na której nie określam Kuziemki czwartym Błaszczykowskim (po Starzyńskim, Buksie Jr i Sukiennickim, a na bank kogoś pominąłem).