Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary 15.11.2025, 10:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że może sobie palić w piecu i nic minie to nie obchodzi. Tylko że tutaj były zarzuty do Królewskiego że utrzymuje amp futbol, drużynę kobiet, rezerwy i inne formy działalności Wisły i to jest zdaniem kretynów przepalanie pieniędzy. Tych samych którzy nad irracjonalną działalnością WK się rozpływali.

To co robi chłop z własną kasą to jego sprawa, ja tylko nie mogę pojąć jak można się tym fascynować, jednocześnie pluć na dużo wartościowszą aktywność Królewskiego. Takie podejście jest dla mnie dyskwalifikujące.
Porównywanie Królewskiego i Kwietnia jest na starcie bezsensu - i tutaj pełna zgoda. Obydwaj są w innym miejscu biznesowo, sportowo, życiowo. Co nie zmienia faktu, że każdego z nich można zarówno pochwalić jak i zganić. Niestety forma rozmowy na tym forum wciąż ma charakter wojenki hiszpańsko-polskiej, gdzie albo jesteś z nami albo przeciwko.

Nocne Jarka popisy - oczywiście już pokasowane.

https://weszlo.com/krolewski-mocno-o...-przed-czasem/
Odpowiedz cytując