Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8883
Stary 15.11.2025, 09:57
Oczywiście, że może sobie palić w piecu i nic minie to nie obchodzi. Tylko że tutaj były zarzuty do Królewskiego że utrzymuje amp futbol, drużynę kobiet, rezerwy i inne formy działalności Wisły i to jest zdaniem kretynów przepalanie pieniędzy. Tych samych którzy nad irracjonalną działalnością WK się rozpływali.

To co robi chłop z własną kasą to jego sprawa, ja tylko nie mogę pojąć jak można się tym fascynować, jednocześnie pluć na dużo wartościowszą aktywność Królewskiego. Takie podejście jest dla mnie dyskwalifikujące.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując