Drozd napisał(a):

Straszny sukces sprzedawać leki w starzejącym się społeczeństwie. I zarobione w ten sposób na chorych pieniądze przepala na dziadków przepłacanych w osiedlowym klubiku. Wzór do naśladowania.
|
Jego kasa, będzie chciał to może dosłownie nią palić w kominku - nic nam do tego.
Rozumiem, że na dniach ruszasz z otwarciem ponad 200 aptek, a potem przejmujesz Forum?
I nie - nie jestem fanem tego co robi w Wieczystej, szczerze to kompletnie mi wisi ten klubik.