Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#737
Stary 12.11.2025, 22:05
As napisał(a):Wyświetl post
Kwiecien widac, kolejny bogacz w polskiej pilce dojony przez doradcow i agaentow.

"Panie prezesie bo wie Pan, tu trzeba temu, temu i temu prowizje zaplacic bo pomogli negocjowac. Taki trener z takim nazwiskiem to tez pieniezki za podpis musi dostac i ma czterech koleg.. to jest asystentow ktorym tez trzeba dac kontrakt, aha i jeszcze jego agencja menadzerska musi dostac prowizje. A tutaj kancelaria prawna mojego kolegi - najlepsza w Polsce, prosze mi wierzyc - obslugiwala to od strony prawnej i tutaj prosze rachuneczek na pincet tysiecy od nich. No napracowali sie zeby zabezpieczac przede wszystkim Pana interes w tej umowie to im sie nalezy".
czy tam czasem nie dziala Kapka jak u BC ? widac podobienstwo
Odpowiedz cytując