Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 24.10.2025, 12:22
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Weszło o tym napisało 10 lat później:
https://weszlo.com/2021/02/22/flota-...traklasa-awans

M.in. wąska kadra. Czyli dokładnie odwrotnie niż u nas.
Czyli mozna zalozyc ze sporym prawdopodobienstwem, ze nie dojdzie do nas w zimie pieciu czy szesciu nowych zawodnikow a prazes ich zacznie recznie wstawiac do skladu.

Mozna wiec przypadek Floty odlozyc na bok z adnotacja "awans przegrali w gabinetach a nie na boisku".
Odpowiedz cytując