pepe72 napisał(a):

Czyli mozna zalozyc ze sporym prawdopodobienstwem, ze nie dojdzie do nas w zimie pieciu czy szesciu nowych zawodnikow a prazes ich zacznie recznie wstawiac do skladu.
Mozna wiec przypadek Floty odlozyc na bok z adnotacja "awans przegrali w gabinetach a nie na boisku".