sandomingo napisał(a):

Także możliwość, o której piszesz nie powinna być absolutnie brana pod uwagę.
|
Masz rację jak chodzi o zdolności finansowe Wisły oraz sportową spodziewaną przydatność Urygi po powrocie do zdrowia, jednakże mam wrażenie, że Królewski przyjął taką filozofię, że jak zawodnicy u nas będą czuli komfort i bezpieczeństwo finansowe, to będą tutaj chętniej przychodzić. Nie wiem czy to ma sens, stwierdzam tylko, że taki czynnik istnieje i nie zdziwię się, jak Uryga dostanie nowy kontrakt choćby po to, żeby w rezerwach pograć.
Podobnie wydaje mi się, że Jaroch dostanie nową umowę (z tego co wiem, to nie została jeszcze podpisana żadna umowa, a jedynie JK puścił w eter informację o zamiarze podarowania Jarochowi przedłużenia).
Łasickiego raczej nie przedłużą - wrócił do zdrowia i w dodatku dostaje swoje szanse żeby się pokazać na rynku. Za dużo zarabia i moim zdaniem podziękują mu za współpracę.