Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 07.10.2025, 07:50
sandomingo napisał(a):Wyświetl post

Także możliwość, o której piszesz nie powinna być absolutnie brana pod uwagę.
Masz rację jak chodzi o zdolności finansowe Wisły oraz sportową spodziewaną przydatność Urygi po powrocie do zdrowia, jednakże mam wrażenie, że Królewski przyjął taką filozofię, że jak zawodnicy u nas będą czuli komfort i bezpieczeństwo finansowe, to będą tutaj chętniej przychodzić. Nie wiem czy to ma sens, stwierdzam tylko, że taki czynnik istnieje i nie zdziwię się, jak Uryga dostanie nowy kontrakt choćby po to, żeby w rezerwach pograć.

Podobnie wydaje mi się, że Jaroch dostanie nową umowę (z tego co wiem, to nie została jeszcze podpisana żadna umowa, a jedynie JK puścił w eter informację o zamiarze podarowania Jarochowi przedłużenia).

Łasickiego raczej nie przedłużą - wrócił do zdrowia i w dodatku dostaje swoje szanse żeby się pokazać na rynku. Za dużo zarabia i moim zdaniem podziękują mu za współpracę.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując