grogoriogreg napisał(a):

|
Nikt tym meczem nie przybliżył się do pierwszego składu.
|
Letkiewicz, bo nic nie zawalil.
Jedno niepewne piaskowanie, ale w gąszczu zawodników.
Na plus bardzo szybkie wyprowadzanie piłki. 0 przetrzymywania jak Broda.
Nikt z rezerwowych (moze poza Kutwa) w tym sezonie regularnie nie gral i to akurat widać. Taki Omnic pokazal troche fajnych zagrań i pewnie zacznie otrzymywać szansy z ławki. Podobnie Nikaj.