Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16775
Stary 13.09.2025, 19:34
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Garść wiedzy bezużytecznej, której już nie musicie sprawdzać bo z nudów to zrobiłem dla Was, chociaż pewnie nikogo to nie interesuje.

Łukasz Zwoliński w "cośtamsporze" ma póki co bilans 4 mecze, 0 goli, 0 asyst.
Drużyna w czterech meczach zdobyła 8 bramek, czyli coś tam grają. Zwoliński wychodzi od początku w pierwszym składzie jako środkowy napastnik.
No tak średnio powiedziałbym...

p.s. Buksa niech zdycha w jakiejś Unii Skierniewice albo Hutniku
To średnio ile goli na mecz wychodzi?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując