Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 25.08.2025, 05:49
Świetny mecz, brawa dla.całej drużyny, takiej dominacji.nikt się nie spodziewał.
Wisienka na torcie to ruleta Lelievelda we własnym polu karnym.
Żeby nie było: Krzyzanowski dzis świetny, również w obronie, Duda też bardzo pozytywnie. Nawet Carbo sie przebudził, ewidentnie konkurencja do miejsca w składzie robi wszystkim.dobrze.
Nawet Sukiennicki.nie wypierdzielił.się wczoraj bez piłki.
Natomiast Rodado...to jest naprawdę Kapitan. Pseudolegenda Uryga rozkładający ręcę i wrzeszczący na kolegów nie.ma.do niego.podjazdu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując