Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 24.08.2025, 18:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Termalika rok temu zrobiła na jesien bilans 14-3-2

Po tym co sie aktualnie odwala będę zaskoczony jesli skonczymy jesien gorzej niz oni.

Los nam zaczyna oddawac ostatnie ciezkie lata. W koncu
Pod względem goli strzelonych niemal na pewno ich przegonimy.

Szneka napisał(a):Wyświetl post
no i ten niepotrzebny faul w środku pola po którym mógł obejrzeć żółtko. reszta pełna zgoda PAN PIŁKARZ
Moim zdaniem faul był potrzebny żeby ustawić piłkarza Śląska psychologicznie Tak jak w poprzednim meczu danie w zęby skrzydłowemu Znicza po kilku chanskich faulach ich uspokoiło.

Ale Biedrzycki rozgrywa bardzo dobry sezon. Wystarczy żeby nie grał z Urygą
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.08.2025 o godz. 18:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując