Karherop napisał(a):

Termalika rok temu zrobiła na jesien bilans 14-3-2
Po tym co sie aktualnie odwala będę zaskoczony jesli skonczymy jesien gorzej niz oni.
Los nam zaczyna oddawac ostatnie ciezkie lata. W koncu
|
Pod względem goli strzelonych niemal na pewno ich przegonimy.
Szneka napisał(a):

|
no i ten niepotrzebny faul w środku pola po którym mógł obejrzeć żółtko. reszta pełna zgoda PAN PIŁKARZ
|
Moim zdaniem faul był potrzebny żeby ustawić piłkarza Śląska psychologicznie

Tak jak w poprzednim meczu danie w zęby skrzydłowemu Znicza po kilku chanskich faulach ich uspokoiło.
Ale Biedrzycki rozgrywa bardzo dobry sezon. Wystarczy żeby nie grał z Urygą
