Jaroo1 napisał(a):

Nie ma to jak budować historii na wyjątku. Może napisz czy tak jak James się młodzi (nie)wypną na klub.
Rodado tak się życie ułożyło, ze pasuje mu tutaj siedziec i dostaje ciągle podwyżki. Gdyby nie kasa to by go tutaj nie było
|
Wyjątki? Zawsze miło się wykazuje głupotę, manipulacje i kłamstwa hejterka, który w każdej sprawie próbując mnie wyjaśniać zostaje wyjaśniony jedynie sam.
Paweł Stolarski nie wypiął się na Wisłę, by przejść do innego polskiego klubu? Patryk Małecki nie odmówił przedłużenia kontraktu, nie próbował wymusić transferu do Eskisehirspor? Mączyński w 2017 roku nie wymuszał transferu i nie odmówił przedłużenia kontraktu, bo chciał odejść do klubu płacącego więcej? Wisła nie była zmuszona go sprzedać do Legii? Wojciech Urbański, jeden z najzdolniejszych wychowanków Wisły Kraków ostatnich lat, nie opuścił klubu po wygaśnięciu kontraktu latem 2023 roku, pomimo oferty jego przedłużenia, by przejść do Legii? Kacper Przybyłko, drugi z najzdolniejszych 18-letnich reprezentantów Polski U-19, również opuścił Wisłę po wygaśnięciu kontraktu i przeszedł do Warty Poznań, bo wolał tam grać. Gdzie jest ta ich rzekomo większa lojalność i oddanie, przekładająca Wisłę ponad własny interes? Jedynie w jego wyobraźni.
By nie patrzeć tylko na Wisłę: Michał Żyro zaczynał karierę seniorską w Legii Warszawa, grał tam również jako młody piłkarz i przed laty po prostu odmówił przedłużenia kontraktu i odszedł za darmo do Wolverhampton (Anglia). Takich przypadków potwierdzających, że bycie wychowankiem wcale nie zapewnia większej lojalności i oddania względem klubu można znaleźć zarówno w Polsce jak i na świecie mnóstwo. ale jak ktoś chce sobie tkwić w sferze dawno nieaktualnych stereotypów, jego sprawa.
Swoją drogą, przyczepianie się przez hejterka do Rodado za to, że nie gra tu za darmo i zapracowuje sobie na podwyżki wspólnie z klubem odrzucając inne oferty, to kolejny popis tego typa. Jakiś inny wychowanek w przeciwieństwie do Angela chętnie grałby tu za darmo i odmawiałby podwyżek z uwagi na status wychowanka, w takim świecie ten człowiek żyje.
