Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2025, 18:33
Poziom Ratona, Cziczkana, Brody czy Letkiewicza najlepiej weryfikuje to, gdzie dzisiaj jest Raton, na czym siedzi Cziczkan (nie mając kontuzji i tak grzeje ławę) a kto gra Letkiewicz/Broda.

O ile w ofensywie można znalezc wirtuozów pilki, którzy nawet mogą uja dawać ale robią dużo wiatru, technikę mają lepszą niż Polacy i tym się wyróżniają, tym punktują o tyle jakoś do defensywy czy bramki ciężko jest znaleźć porządnych graczy z zachodu. Ciężko oczywiście jak na nasze warunki.
I to samo jest w bramce. Według markusikow i innych ojkofobow jak zawsze Polacy największe cioty ale jakoś nie ma komu z zagranicy grać, każdy okazuje się na bramce czy w defensywie chujowy i grają głównie Polacy, bramkarze wszyscy rywalizację przegrali z słabymi Polakami a nie muszę mówić jak się każdy Markusoppdobny podniecał widząc w bramce Ratona czy Cziczkana.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując