Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5042
Stary 05.08.2025, 11:10
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A ja powiem przewrotnie, trzeba czekać na porażkę i być na nią gotowym bo nie można cały czas wygrywać, a tym bardziej strzelać 4-5 bramek. Najwazniejsze jest zachować średnią i żeby po pierwszej porażce czy nawet dwóch z rzedu nie siadła psycha. Mamy dobry start i teraz stratę punktów można wkalkulować w ogólny bilans, najważniejsze się nie załamać i w kolejnych meczach znowu punktować.
A może tak Bayer Leverkusen 23/24 vibe

Gotowość zespolu na ta lige zobaczymy po 2 meczach z Pogonia Grodzisk i Zniczem. To będą dla nas rownie trudne spotkania jak w Tychach szczególnie pod kątem "mentalu".
Odpowiedz cytując