Witalis napisał(a):

|
Nie jestem fanem wolfy'ego, ale znów ma rację. To trochę odklejka nie żałować Zwolińskiego pod względem sportowym. Finansowo i kadrowo to może dobra, a na pewno konieczna decyzja, ale sportowo tracimy sprawdzonego napastnika. Zwoliński potrzebował chwili, żeby zaskoczyć, ale jak już zaskoczył, to grał na przyzwoitym poziomie. Po Rodado i Carbo to był najlepszy zawodnik Wisły.
|
Zawodnik który połowę rundy wiosennej nie zaczynał w podstawowym skladzie.
Po Rodado i Carbo mógł byc najlepiej oplacanym pilkarzem Wisły, ale że najlepszym?
Na wiosnę duzo ważniejszy dla nas byl James, Mikulec, Duarte a nawet Uryga,a moze i doliczyc Poletanovicia czy Baene którzy juz odeszli.
Myślę że przez pryzmat wplywu na grę Wisly będą w tej rundzie dla nas istotniejsi gracze, jak Kutwa, Leliveld czy przede wszystkim Ertlthaler.