Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97341
Stary 17.07.2025, 08:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie wraca syn marnotrawny - James Igbekeme

Bardzo dobra wiadomość
Nie wiem co jest dziwnego w tym że zawodnik pod koniec kariery chce wycisnąć jak najwięcej z ostatnich kontraktów? Ani on, ani Wisła nie zrobili niczego złego.

Zgodzę się że im mniej znaków zapytania tym lepiej, wiadomo że Igbekeme w pierwszej lidze raczej nie zginie.

Ze ściągniętych z Polaków przez ostatnie trzy lata to nam wypalił TYLKO Mikulec i ew. Zwoliński. W poprzednim okienku Sukiennicki i Biedrzycki - kupieni za gotówkę - okazali się katastrofą.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie mogę się z Tobą w czymś zgodzić.
Mam nadzieję tylko, że Jamesowi wyparują z głowy mrzonki o tym, jaki jest zajebisty, że kluby będą się o niego biły.
Owszem, to solidny i kluczowy jak na nasze warunki piłkarz, owszem może być celem dla lepszych klubów, ale tylko jeśli przyłoży się do solidnej pracy.
Bo na razie jest z nim trochę jak z Dudą - odgrywa ważną rolę w środku pola, ale nie przekłada się to na końcowe liczby.
Zresztą u nas nie taka jest rola piłkarzy na tych pozycjach - liczby, w sensie asyst i goli z dystansu mają bardziej robić skrzydłowi, czy boczni obrońcy a tacy jak James i Kacper musza robić przewagę w środku zwodem, szybką wymiana piłki i celnym, otwierającym podaniem.
Nie obrażę się na Jamesa jeśli nie będzie miał wielu asyst czy goli.
Wystarczy, że będzie ryglował środek pola i uruchamiał skrzydła. A to potrafi bardzo dobrze.
Igbekeme ma asysty i kluczowe podania. Duda jest po prostu bezproduktywny. Jedyne co ich łączy to celownik ustawiony minimum dwa metry obok słupka i mały wzrost.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.07.2025 o godz. 08:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując