Karherop napisał(a):

Raczej kwestia tego ze ma wazny kontrakt, jest wychowankiem, a clj i rezerwy dopiero co skonczyly rozgrywki i ciezko zeby chlopakom dac tylko tydzien wolnego.
Fazlagic tez trenowal z Wisla po rozwiazaniu kontraktu w kwietniu
|
nie jest wychowankiem
jest wychowankiem Hutnika, a przyszedł do nas w wieku 17 lat z Progresu