wolfy napisał(a):

@grogoriogreg - generalnie z większością się zgadzam poza bredniami że Kiss jest już spalony. Podobne pierdoły pisano rok i pół roku temu o Baenie, a teraz jest panika czy zostanie.
Nie stać nas na wypłacanie mu kilku pensji i ściąganie nowego piłkarza tylko dlatego że jacyś kibice mają focha. To się zwyczajnie nie skleja ekonomicznie i sportowo.
Dziedzic i Sukiennicki pewnie wypożyczenia, Olejarka dołączy do Talara na liście rehabilitantów.
Dijaković brzmi bardzo sensownie jako opcja. Kojarzę że wpadł mi w oko jak go oglądałem (nie, nie tak jak s1mone który lubi młodych przystojnych polskich piłkarzy), wielka zaleta to fakt że kończy mu się kontrakt 30-go czerwca.
|
Przychodzi młodzieżowiec na 6 Staszak