Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96489
Stary 31.05.2025, 11:02
@grogoriogreg - generalnie z większością się zgadzam poza bredniami że Kiss jest już spalony. Podobne pierdoły pisano rok i pół roku temu o Baenie, a teraz jest panika czy zostanie.
Nie stać nas na wypłacanie mu kilku pensji i ściąganie nowego piłkarza tylko dlatego że jacyś kibice mają focha. To się zwyczajnie nie skleja ekonomicznie i sportowo.

Dziedzic i Sukiennicki pewnie wypożyczenia, Olejarka dołączy do Talara na liście rehabilitantów.

Dijaković brzmi bardzo sensownie jako opcja. Kojarzę że wpadł mi w oko jak go oglądałem (nie, nie tak jak s1mone który lubi młodych przystojnych polskich piłkarzy), wielka zaleta to fakt że kończy mu się kontrakt 30-go czerwca.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2025 o godz. 11:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując